O NAS

Akademia Kontury to trójmiejska Szkoła Makijażu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych artystów. Zespół tworzą osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym i niezwykłych umiejętnościach interpersonalnych.

Szkoła mieści się w pięknej Kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu. Składa się z dwóch sal wizażowych i studia fotograficznego o łącznej powierzchni 140m2. Pracownia wyposażona jest w kosmetyki wiodących marek profesjonalnych takich jak MAC, Kryolan, Smashbox, Yves Saint Laurent, Anastasia Beverly Hills, Nars, Kat Von D, Marc Jacobs, Estee Lauder, czy Urban Decay. 

Po ukończeniu dowolnego kursu studenci otrzymują dwujęzyczny dyplom lub certyfikat.

DLACZEGO WYBRAĆ KONTURY?

NAJMNIEJSZE GRUPY SZKOLENIOWE W POLSCE

Zajęcia prowadzimy w kameralnych 10-cio osobowych grupach. To niemal dwukrotnie mniejsza liczba uczestników niż w innych szkołach wizażu w Polsce. Nasi wykładowcy mogą poświęcić dużo czasu i uwagi każdemu z uczniów, dzięki czemu nauka w Konturach przynosi realne efekty. Dodatkowym atutem jest możliwość uczęszczania na organizowane przez Kontury konsultacje. Są to dodatkowe pozaprogramowe zajęcia,  które mają za zadanie pomóc Kursantom nadrobić zaległy materiał lub udoskonalić umiejętności. 

WSPARCIE ABSOLWENTÓW

Zawód wizażysty to ciągły rozwój, dlatego naszym absolwentom zapewniamy udział w darmowych szkoleniach, konsultacjach

i wsparcie po ukończeniu szkoły.

KADRA

Nasi wykładowcy oprócz wieloletniego doświadczenia zawodowego posiadają umiejętności w przekazywaniu posiadanej wiedzy i niezwykłą łatwość w nawiązywaniu relacji. Zajęcia zawsze odbywają się w ciepłej i przyjacielskiej atmosferze

ZNANI ARTYŚCI

Aby poszerzyć spektrum Waszych doświadczeń organizujemy pozaprogramowe warsztaty z wizażystami znanymi w całej Polsce jak i artystami zagranicznymi.  Akademię odwiedzili już między innymi: Marzena Tarasiewicz, Harry Jefferson, Ewelina Zych, Olga Lipka, Sylwia Wąsik, Łukasz Budzisz, Katarzyna Sujka, Anna Piechocka.

PORTFOLIO

Profesjonalne portfolio jest niezbędne dla każdego wizażysty. W trakcie kursów realizujemy sesje zdjęciowe, aby każdy absolwent Akademii został uzbrojony w narzędzia niezbędne do wejścia na rynek.
Oprócz profesjonalnych zdjęć dbamy o to, aby nasze Kursantki zdobywały doświadczenie na różnego rodzaju eventach organizowanych przez projektantów mody czy znane marki kosmetyczne! 

AKCESORIA I KOSMETYKI

Każdy uczestnik "Rocznej Szkoły Wizażu" i "Zawodowego kursu Wizażu" otrzymuje na własność zestaw profesjonalnych pędzli oraz zniżki na zakup kosmetyków. W trakcie trwania zajęć zapewniamy również kępki rzęs znanej marki Clavier.

STANOWISKO PRACY

W czasie trwania kursu zapewniamy profesjonalne stanowisko pracy i dostęp do szerokiej palety profesjonalnych kosmetyków takich marek jak: Anastasia Beverly Hills, Benefit, MAC, Urban Decay, Nars, Smashbox, Make Up Forever, Kat Von D, Marc Jacobs, Inglot, Smashbox, BPerfect, Morphe, NYX, Estee Lauder, Kryolan, Juvia`s,