Warsztaty Wizażu w Gdańsku Razem z Harrym Jeffersonem

December 15, 2018

 

Grudzień to szalony miesiąc. Zakupy, prezenty, przygotowania do świąt.

W Konturach też mieliśmy szalony miesiąc. Pełno przygotowań, ciągły rozwój akademii, zakupy, nowe usługi, przygotowania do szkoły zawodowej oraz dużo, dużo więcej.

Na szczęście mogliśmy odsapnąć na warsztatach z Harrym Jeffersonem. 

Wszystko oczywiście odbywało się w Gdańsku Wrzeszczu przy alei Grunwaldzkiej 4/3 w naszej cudownej Akademii Kontury, gdzie na codzień przeprowadzamy kursy i szkolenia z zakresu makijażu certyfikatem po jego ukończeniu. Prowadzimy kursy od podstaw ale też prowadzimy warsztaty i kursy dla grup zaawansowanych. Właśnie takim wydarzeniem były warsztaty z Harrym Jeffersonem. Pokazał nam podczas warsztatów jak jego makijaż zmienia kobietę. 

 

 

A teraz Przejdźmy do wywiadu z Harrym: 

 

Harry opowiedz nam historię jak zająłeś się makijażem? 

 

Zaczynałem moją karierę jako tancerz w MTV i jeździłem po całych stanach zjednoczonych. Historię z makijażem rozpocząłem poprzez spotkania z wizażystkami. Od zawsze miałem problem ze skórą i one bardzo mi pomagały kosmetykami kryjącymi niedoskonałościami skóry. To była prawdziwa magia. I kiedy poszedłem do sklepu wizażowego żeby kupić wszystkie potrzebne dla siebie kosmetyki, pomogłem przypadkowej kobiecie w sklepie. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że nasza rozmowa była obserwowana przez szefową sklepu. Kiedy skończyłem ona podzeszła do mnie i zaproponowała mi pracę w MAC Cosmetics i to była moja pierwsza praca w branży wizażowej a później moja kariera wystartowała jak rakieta. Po tym stworzyłem swoją markę Harry J Makeup i pracowałem żeby tworzyć linie kosmetyków do innych firm. I tak znalazłem się w Kontigo moim ukochanym projekcie gdzie stworzyłem 4 linie kosmetyków i teraz tworzę kolejne. 

 

Harry jaki jest Twój największy sukces? 

 

Trudno powiedzieć co jest moim największym sukcesem. Oprócz pracy z gwiazdami takimi jak Cassie, Day 26, Common, Jersey Shore, największą satysfakcję czerpię z tworzenia kosmetyków które tworzą uśmiech na ustach kobiet, które dają pewność siebie, komfort i radość z tego jak pomagają im wyglądać. To zdecydowanie największy suckes. 

 

Harry opowiedz nam jakie masz plany na kolejny rok ? 

 

Ja będę budować jeszcze kilka marek dla polskich kobiet i chcę otwierać nowe sklepy Kontigo w Polsce. Oprócz tego oczywiście chcę tworzyć nowe edytoriale dla ELLE i ROMANIA a eszta to słodki sekret i nie mogę o tym mówić teraz. 

 

Harry czego życzysz naszym kursantkom oraz naszym czytelnikom ? 

 

Dla wszystkich cudownych wizażystek w Akademia Kontury życzę wam, żebyście wyrażały siebie, zawsze były pewne swoich umiejętności, żebyście przekazywały swoją energie i piękno swoim klientkom które macie w sobie. 

 

Sponsorami wydarzenia byli: 

BIJO Clinic, MOKOSH, Farma oraz Golden Rose Polska. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Warsztaty Wizażu w Gdańsku Razem z Harrym Jeffersonem

December 15, 2018

1/1
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square