Kate Asok-Południewska

Dyrektor Artystyczny, Instruktor Wizażu, Stylista, Fotograf

Kate jest niezwykle utalentowaną i wszechstronną artystką pochodzącą z Filipin. W Polsce mieszka od kilku lat, Jest dyplomowaną wizażystką i stylistką, oraz miłośniczką fotografii. Pełna pasji, kreatywna i profesjonalna. Lista nagród

i osiągnięć Kate jest bardzo długa, to np. I miejsce Otwartych Mistrzostw Makijażu

i Wizażu Neon Beauty, udział w Paris Fashion Week 2016, Amber Fashion Project 2018, okładki w Imirage Magazine, publikacje w VOGUE ITALIA, Trend Privé Magazine Paris, RAI Magazine, Makeup Trendy Magazine, Volant Magazine, LAUD Magazine, Elegant Magazine, Prolific Magazine, Scorpio Jin Magazine i wiele innych. Kate prowadzi zajęcia w języku angielskim.

  • Kate Asok Poludniewska
  • Kate Asok Poludniewska

Karolina Wagner

Instruktor Wizażu, Kosmetolog

Karolina jest prawdziwą pasjonatką makijażu. Pełna wdzięku i energii.

Każdą wolną chwilę spędza na poszukiwaniu nowych trendów,

inspiracji i nowinek kosmetycznych ale przede wszystkim malowaniu.

Wierzy że praca wizażysty to ciągły rozwój. Ukończyła Szkołę Wizażu

i Charakteryzacji Filmowej BeautyArt w Gdańsku, oraz niezliczoną ilość

kursów u takich artystów jak: Daniel Sobieśniewski, Karolina Matraszek,

Kamila Patyna, Magdalena Pieczonka, Ewa Gil, Jolanta Wagner 

czy Tatyana Dyakova.

  • Karolina Wagner
  • Karolina Wagner

Małgorzata Sołoducha

Instruktor Wizażu i Charakteryzacji

Gosia to prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Ukończyła Szkołę

Wizażu i Charakteryzacji Filmowej BeautyArt. Z pasją realizuje się w zawodzie

od 8 lat, wykonując makijaże i charakteryzacje na potrzeby reklam, spektakli, klipów muzycznych i sesji zdjęciowych. Ponadto dzieli się swoją wiedzą 

i doświadczeniem prowadząc indywidualną naukę makijażu oraz pracując na pokazach w charakterze wykładowcy. Współpracowała z takimi artystami

i markami jak: Last Of The Real, Luxuria, Dejwid, Adamem van Bendler, Secret Lashes, Biżuteria Zozo Design, Biżuteria Haribo Bijoux, TV TTM

czy Opera Bałtycka

  • Małgorzata Sołoducha
  • Małgorzata Sołoducha

Instruktor Wizażu oraz Kosmetolog

Pierwsze kroki w wizażu stawiała 15 lat temu. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz z klientkami prywatnymi na całym świecie. Specjalizuje się w makijażu użytkowym, szczególnie fotograficznym, okolicznościowym i ślubnym. Mówi o sobie "Nie jestem gwiazdą instagrama, nie szukam poklasku. Znalazłam to, co kocham robić i robię to codziennie od wielu lat, nie wyobrażam sobie innej drogi w życiu".

W pracy makijażystki wykorzystuje wiedzę z dziedziny chemii kosmetycznej i kosmetologii oraz podejście biznesowe od 2009 prowadząc działalność gospodarczą. 

Za aparat chwyciła kilka lat temu, żeby dokumentować makijaż. Klientki z którymi pracowała zainspirowały ją, aby pójść krok dalej. Dzisiaj łączy makijaż z fotografią, głównie kobiecą i portretową. 

Jest wymagającym ale wyrozumiałym i cierpliwym instruktorem. Pasję i predyspozycje do przekazywania wiedzy odkryła udzielając korepetycji z chemii w liceum. Później jeszcze przez wiele uczyła przedmiotów ścisłych. Dzisiaj przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie adeptom sztuki makijażu.

Dąży do perfekcji. Nieustannie rozwija się i uczy od najlepszych wizażystów na świecie. Wierzy, że każde szkolenie otwiera głowę i jest źródłem inspiracji. W ostatnim czasie szkoliła się w zakresie makijażu u Olgi Tominy, Daniela Sobieśniewskiego, Karoliny Matraszek czy Kamili Patyny, a w zakresie stylizacji włosów i upięć u Olgi Lipki.

Pracowała m.in. dla Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Wella, KMS California, Marie Zelie, Lufthansa Systems, Intel Corporation, Tiger Gym, Mera Spa & Hotel, Hotel Artus, CEDC (Aperol), Targi Młodej Pary, LIDL Polska Sp z o.o. oraz wielu innych.

Prywatnie Ida kocha podróże, taniec i uwielbia gotować :)

Fotograf

Jest fotografem samoukiem, z wykształcenia architektem. Po obronie pracy dyplomowej postanowił w pełni poświęcić się fotografii. Koncentruje się na portretach, zdjęciach korporacyjnych, reklamowych i fotografii wnętrz. Aktywnie współpracuje z osobami fotografowanymi, udzielając wskazówek jak zaprezentować siebie najkorzystniej. W trakcie sesji zdjęciowych tworzy świetną atmosferę dzięki czemu z łatwością angażuje modelki do współpracy. Eksperymentuje z efektami specjalnymi, m.in. iskrami, ogniem, kolorowym oświetleniem i multiekspozycją.

  • Marcin Denysiuk
  • Marcin Denysiuk

Filmowiec, Instruktor

Filmowiec i główna siła sprawcza gdyńskiej Wytwórni Filmów Wariacja. Specjalizuje się w filmach biznesowych, ale nie stroni też od współpracy z muzykami i aktorami teatralnymi. Pracuje zarówno z największymi (Intel, Thomson Reuters, Scania), jak i mniejszymi firmami (Noce i Dnie, Psyjaciele, Zakątek Agi). Poza filmowaniem, chętnie oddaje się pasji uczenia, zarówno poprzez współpracę z in Digital Marketing czy Biznes Kocha Kobiety, jak i pracując bezpośrednio z firmami. Miłośnik właściwej kompozycji, przemyślanego oświetlenia i świadomie dobranych kolorów - czyli, w dwóch słowach: pięknych kadrów. 

  • Wariacja
  • Wariacja